{{ productAwardLocalized.Quote }}

Rove 3 DD

2 999 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Produkty sprzedawane na stronie dostarczane są z magazynu Giant Polska. Czas oczekiwania na dostarczenie do sklepu GIANT STORE to 3-5 dni roboczych. Zapoznaj się z regulaminem sklepu online Giant Polska https://www.giant-bicycles.com/pl/regulamin-sklepu-online.

Udostępnij

GŁÓWNE ULICE, BOCZNE ZAUŁKI CZY LEŚNE ŚCIEŻKI. WSZECHSTRONNY ROVE SPRAWIA, ŻE MASZ NIEOGRANICZONY WYBÓR.

Rove to wszechstronne rozwiązanie do jazdy w terenie lub po szosach. To idealny wybór dla początkujących rowerzystek szukających roweru treningowego, rekreacyjnego lub dojazdowego, który nadaje się zarówno do jazdy szosowej, jak i terenowej. Skonstruowano go zgodnie z filozofią projektową Liv 3F z wykorzystaniem lekkiej, aluminiowej ramy ALUXX ze zmniejszoną wysokością przekroku zapewniającą stabilność i pewność. Wyposażenie obejmuje miękki widelec amortyzowany, który można zablokować (wybrane modele), aby zyskać wydajność na gładkim asfalcie, albo odblokować na terenowe wypady. Wbudowane mocowania pozwalają zamontować bagażniki i sakwy.

Główne korzyści

Komfort

Filozofia projektowa Liv 3F i wymiarowanie LivRight z ramą ALUXX tworzą bezbłędnie dopasowany i wygodny rower dla kobiet.

Budzi pewność siebie

Płaska kierownica, przednie zawieszenie oraz niski przekrok zapewniają znakomitą stabilność i spory komfort.

Wszechstronny

Idealnie spełnia potrzeby związane z treningiem, dojazdami czy wyprawami.

Za co go uwielbiamy

Czy trafisz na asfalt, czy na polną ścieżkę, Rove jest gotowy na każdą przygodę. Duże prześwity ramy na grube opony, niska kierownica i szeroki zakres przełożeń sprawiają, że ten rower to pewny wybór na weekendową podróż w nieznane. Gdy teren zrobi się wyboisty, przednie zawieszenie pochłonie wyboje, aby zagwarantować wygodną jazdę na dowolnym terenie.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS,S,M,L
  • Kolor
    1.Ocean Cube 2.Red Wine
  • Rama
    Aluminium ALUXX
  • Widelec
    SR Suntour NEX HLO 700C, 63mm , disc
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Sport XC, 31.8
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse, aluminiowy
  • Siodło
    Liv Sport Comfort
  • Pedały
    Platformowe
  • Manetki
    Shimano FD-M315
  • Przerzutka przednia
    Shimano FD-TY710
  • Przerzutka tylna
    Shimano Acera
  • Hamulce
    Tektro HD-M276, tarczowe hydrauczline
  • Dzwignie hamulca
    Tektro
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG31, 11x34
  • Łańcuch
    KMC Z8.3
  • Mechanizm korbowy
    Kute aluminium, 30/46
  • Srodek suportu
    kwadrat
  • Obręcze
    Giant GX Disc
  • Piasty
    alloy, 28h
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 14g
  • Opony
    Giant CrossCut, 700x42c, puncture protect
  • Waga orientacyjna
    13,10 kg

Najważniejsze informacje

Rove with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)42016,546018,150019,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,459023,261024
DDługość główki ramy (mm) (inch)1204,71355,31505,9
EKąt główki ramy (degrees)70,5°70,5°70,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)85,13,385,13,385,13,3
HBaza kół (mm) (inch)107442,3108942,9110943,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45017,745017,745017,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)622,4622,4622,4
KStack (mm) (inch)61124,162524,663925,2
LReach (mm) (inch)38915,339915,741516,3
MPrzekrok (mm) (inch)69127,270827,973829,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)64025,268026,868026,8
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Technologia Aluxx