NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Revolt E+

22 499 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Od dziurawego asfaltu, po szutrowe, gruntowe i mieszane wyprawy w terenie – ten wszechstronny rower elektryczny z barankiem daje ci moc, by jechać dalej i szybciej na każdej trasie, jaką sobie wymarzysz.

Główne korzyści

PRZYGODA BEZ GRANIC

Mocny system wspomagania SyncDrive Pro napędzany silnikiem Shimano EP8, lekka aluminiowa rama ALUXX, kompozytowy widelec, płynnie toczące się opony bezdętkowe i komfortowa sztyca D-Fuse dają ci możliwość jazdy po każdej drodze, na każdej trasie.

WYDAJNY, ZINTEGROWANY AKUMULATOR

Nowy akumulator EnergyPak Smart Compact 500 zapewnia wsparcie na długich dystansach i jest elegancko zintegrowany z ramą, nadając rowerowi smukłego wyglądu.

PROSTOTA SYSTEMU

Naciśnij prosty przełącznik wł./wył. modułu RideControl Switch na rurze górnej i ruszaj. Tryb Smart Assist gwarantuje przyjemne pedałowanie i nie rozprasza. Zgodność z ANT+ umożliwia podłączenie dowolnego licznika rowerowego.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak Smart 500 / SyncDrive Pro

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 50 KM 31 miles
  • Dobre: 100 KM 62 miles
  • Idealne: 160 KM 99 miles
Specyfikacja
  • Silnik
    Shimano EP8, 85Nm
  • Jednostka sterująca
    RideControl GO, zintegrowana w ramie Zmiana trybów wspomagania poprzez klamkomanetki STI
  • Panel sterujący
    Kompatybilny z wyświetlaczami bezprzewodowymi ANT+
  • Akumulator
    EnergyPak Smart Compact 500Wh Kompatybilny z dodatkowym akumulatorem EnergyPak Plus
  • Rozmiary
    S, M, ML, L, XL
  • Kolor
    Rosewood
  • Rama
    Aluminium ALUXX
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, 12x100 thru-axle
  • Tylny amortyzator
    -
  • Kierownica
    Giant Contact XR D-Fuse, 31.8, 5° back sweep, flared drop
  • Chwyty
    Owijka Giant Connect
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse SL, kompozytowy
  • Siodło
    Giant Approach
  • Pedały
    platformowe, aluminiowe
  • Manetki
    Shimano GRX Di2 ST-RX815-R/L, 1x11
  • Przerzutka przednia
    -
  • Przerzutka tylna
    Shimano GRX Di2 RD-RX817
  • Hamulce
    Shimano BR-RX810, tarczowe, hydrauliczne, tarcza 180mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano ST-RX815 hydraulic
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-M5100-11, 11-42, 11-speed
  • Łańcuch
    KMC e.11 Turbo, EcoProteq
  • Mechanizm korbowy
    Ramiona Shimano FC-EM600 Tarcza Shimano SM-CRE80-R, 47T
  • Srodek suportu
    -
  • Obręcze
    Giant eX 2, Tubeless Ready, 700c Aluminium
  • Piasty
    Giant Performance Tracker Road, Uszczelnione łożyska
  • Szprychy
    Sapim E-Lite [P] Race [T]
  • Opony
    Maxxis Receptor, EXO, Skinwall, 700x40c (622x40), Tubeless
  • Dodatki
    Ładowarka EnergyPak 4A Smart Compact, Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Najważniejsze informacje

Przeprojektowana rama została wyposażona w nowy system wspomagania SyncDrive Pro, oparty na silniku Shimano EP8. Skrojony na miarę układ napędowy zapewnia płynne przyspieszenie na każdej drodze i w terenie. Tryby wspomagania możesz przełączać za pomocą manetek Shimano Di2, co pozwala na uzyskanie uporządkowanego kokpitu bez dodatkowej jednostki sterującej. Wyjątkowy tryb Smart Assist automatycznie dostosowuje się do twojego stylu jazdy, dzięki czemu nie musisz zmieniać trybów wspomagania. Szersze opony i zintegrowane mocowania bagażnika pozwolą ci przygotować się do każdej wyprawy przy użyciu błotników, bagażników i innych akcesoriów.

Revolt E+ with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)50019,752520,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)56522,257522,6
DDługość główki ramy (mm) (inch)1656,51807,1
EKąt główki ramy (degrees)71,0°71,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502
GTrail (mm) (inch)68,82,768,82,7
HBaza kół (mm) (inch)105941,7107042,1
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)853,3853,3
KStack (mm) (inch)60123,761524,2
LReach (mm) (inch)3811538715,2
MPrzekrok (mm) (inch)79831,481031,9
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)44017,346018,1
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)1003,91104,3
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C

Technologie

Technologia ALUXX SL
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
Hybrid Cycling Technology (HCT)
System Giant Tubeless
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
EnergyPak
RideControl Go
SyncDrive Pro System