{{ productAwardLocalized.Quote }}

FastRoad SL 2

4 199 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Budowanie sprawności i dbanie o zdrowie nigdy nie było tak przyjemne. FastRoad SL łączy w sobie zwinność roweru szosowego z dodatkową pewnością siebie i kontrolą, jaką zapewnia płaska kierownica.

Idealna równowaga pomiędzy prędkością roweru szosowego i wszechstronnością roweru miejskiego. Szosowy rower z płaską kierownicą skonstruowany w oparciu o lekką ramę z aluminium ALUXX SL zapewnia rowerzyście zarówno wygodną pozycję, jak i płynną i efektywną jazdę. Szybkie koła 700c i innowacyjny wspornik siodła D-Fuse pomagają wygładzać wyboiste drogi. Na szybkie koła 700c można zakładać większe opony – nawet do 32c – idealne, by zachować pewność i kontrolę na wyboistych drogach, a zintegrowana kierownica ergonomiczna zapewnia wygodę także podczas dłuższych wypraw. Mocne hamulce tarczowe zapewniają dodatkową kontrolę w każdych warunkach pogodowych, a łatwe w użyciu mocowanie bagażnika sprawia, że FastRoad SL to mądry wybór zarówno do jazdy fitness i dojazdów, jak i na weekendowe wyprawy.

Główne korzyści

Lekki i zwrotny

Rama z aluminium ALUXX SL z ulepszoną geometrią ma minimalną masę, zapewniając szybką i zwrotną jazdę.

Płynna i komfortowa jazda

Innowacyjny wspornik siodła D-Fuse pochłania drgania na drodze, a nowa ergonomiczna kierownica chroni dłonie i zapewnia im komfort podczas długiej jazdy.

Łatwy dobór akcesoriów

System mocowania bagażnika i błotników Smart Mount System (SMS) pozwala dostosować rower do jazdy fitness, dojazdów albo dalekich wypraw.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kolor
    Eclipse
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL, wew. prowadzenie pancerzy, mocowanie hamulca FlatMount, rura podsiodłowa D-Fuse, mocowanie bagażnika i błotników SMS (Smart Mounting System), mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, aluminiowa rura sterowa 1 1/2" - 1 1/8" OverDrive, mocowanie hamulca FlatMount
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Sport Flat, aluminiowy
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport, 31.8mm, 7°, aluminiowy
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse, aluminiowy
  • Siodło
    Giant Approach
  • Pedały
    Platformowe
  • Manetki
    Shimano Sora, 2x9
  • Przerzutka przednia
    Shimano Sora
  • Przerzutka tylna
    Shimano Sora
  • Hamulce
    TEKTRO HD-R280, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    Tektro
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG201, 11x34
  • Łańcuch
    KMC X9, Missing Link
  • Mechanizm korbowy
    FSA Omega, 34/50
  • Srodek suportu
    pakiet, kwadrat
  • Obręcze
    Giant GX Disc
  • Piasty
    Giant by FORMULA, QR 5mm
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 28/28
  • Opony
    Giant S-R3, 700x32C, 30TPI wkładka antyprzebiciowa Puncture Protect
  • Waga orientacyjna
    10,50 kg

Najważniejsze informacje

Idealna równowaga pomiędzy prędkością roweru szosowego i wszechstronnością roweru miejskiego. Szosowy rower z płaską kierownicą skonstruowany w oparciu o lekką ramę z aluminium ALUXX SL zapewnia rowerzyście zarówno wygodną pozycję, jak i płynną i efektywną jazdę. Szybkie koła 700c i innowacyjny wspornik siodła D-Fuse pomagają wygładzać wyboiste drogi. Na szybkie koła 700c można zakładać większe opony – nawet do 32c – idealne, by zachować pewność i kontrolę na wyboistych drogach, a zintegrowana kierownica ergonomiczna zapewnia wygodę także podczas dłuższych wypraw. Mocne hamulce tarczowe zapewniają dodatkową kontrolę w każdych warunkach pogodowych, a łatwe w użyciu mocowanie bagażnika sprawia, że FastRoad SL to mądry wybór zarówno do jazdy fitness i dojazdów, jak i na weekendowe wyprawy.

FastRoad SL with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)44517,546018,149019,352020,555021,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,0°73,0°72,5°72,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)54521,55602257522,659523,461524,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)1305,11556,11807,12007,92258,9
EKąt główki ramy (degrees)71,5°72,0°72,0°72,5°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502502
GTrail (mm) (inch)64,72,561,52,461,52,458,22,358,22,3
HBaza kół (mm) (inch)101439,9102040,2103540,7104541,1106541,9
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,742516,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)53721,156322,258623,160723,963124,8
LReach (mm) (inch)38615,238815,339515,640315,941616,4
MPrzekrok (mm) (inch)69727,471928,374129,276730,279531,3
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)58022,862024,462024,462024,462024,4
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71756,91756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia ALUXX SL
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
OverDrive