{{ productAwardLocalized.Quote }}

FastRoad E+ EX Pro

16 999 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Produkty sprzedawane na stronie dostarczane są z magazynu Giant Polska. Czas oczekiwania na dostarczenie do sklepu GIANT STORE to 3-5 dni roboczych. Zapoznaj się z regulaminem sklepu online Giant Polska https://www.giant-bicycles.com/pl/regulamin-sklepu-online.

Udostępnij

Podróżuj szybko i wygodnie w środowisku miejskim na tym nowoczesnym rowerze elektrycznym. Wyposażony jest on w kompaktowy, ale mocny silnik, który zapewnia płynne i natychmiastowe wspomaganie pedałowania, dzięki czemu z łatwością możesz pokonywać wzniesienia i przemierzać jeszcze dłuższe dystanse.

Wyposażony w silnik SyncDrive Pro zaprojektowany przez firmę Yamaha, nowy akumulator Giant EnergyPak Smart Compact 500 oraz lekką aluminiową ramę zapewniającą płynną jazdę, FastRoad E+ EX Pro sprawia, że każda podróż jest szybsza i przyjemniejsza. Jest wyposażony w kompaktowy silnik SyncDrive Pro, który zapewnia naturalną moc, która płynnie łączy się z siłą Twoich nóg, dzięki czemu możesz jeździć dalej i szybciej przy mniejszym wysiłku. Ma lekką aluminiową ramę ALUXX SL i zintegrowany bagażnik, błotniki, światła i nóżkę - czyli wszystko, czego potrzebujesz do codziennych przygód.

Główne korzyści

Dopasowany do miasta

Ten nowoczesny rower elektryczny wyposażony jest w silnik SyncDrive Pro zapewniający płynną jazdę oraz lekką aluminiową ramę, bagażnik, błotniki i nóżkę.

Zintegrowany akumulator

Nowy akumulator EnergyPak Smart Compact 500 zapewnia długotrwałą moc i jest płynnie zintegrowany z ramą, co zapewnia elegancki wygląd.

Ekstra zasięg

Możliwość podpięcia EnergyPak Plus, który zapewnia 250 Wh dodatkowej mocy.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 500 / SyncDrive Pro

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 41 KM 25 miles
  • Dobre: 82 KM 50 miles
  • Idealne: 145 KM 90 miles
Specyfikacja
  • Silnik
    Giant SyncDrive Pro, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    Giant RideControl Ergo
  • Panel sterujący
    Giant RideDash Evo
  • Akumulator
    Giant EnergyPak Smart Compact 500Wh kompatybliny z Giant EnergyPak Plus Range Extender
  • Rozmiary
    XS,S,M,ML,L,XL
  • Kolor
    Black
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL
  • Widelec
    Aluminium ALUXX SL, 12x100
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect XC Riser 31.8 x 690mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant D-fuse, aluminium
  • Siodło
    Giant Sport
  • Pedały
    Platformowe
  • Manetki
    Shimano Tiagra, 10-Speed
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano GRX RX400
  • Hamulce
    Shimano BR-MT200, tarczowe hydrauliczne, 180/160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BL-MT201
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Tiagra, 11-36, 10-Speed
  • Łańcuch
    KMC e.10 Sport
  • Mechanizm korbowy
    Ramiona z kutego aluminium, minimal Q-factor, 42T
  • Srodek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant eXC-2, 584x21, 28H
  • Piasty
    Giant Performance Tracker Road, Sealed Bearing
  • Szprychy
    Sapim E-Lite [T] Race [P]
  • Opony
    Kenda Kwick Seven.5 27.5 x 2.40 (61-584), 60TPI, w/ reflex
  • Dodatki
    Giant EnergyPak 6A Smart, Nóżka Trekking KS18
  • Oświetlenie
    Axa BlueLine 50 - przednia Axa Blueline- tylna
  • Bagażnik
    Giant Rack-It, system mocowania akcesoriów MIK
  • Waga orientacyjna
    22,70 kg

Najważniejsze informacje

Wyposażony w silnik SyncDrive Pro zaprojektowany przez firmę Yamaha, nowy akumulator Giant EnergyPak Smart Compact 500 oraz lekką aluminiową ramę zapewniającą płynną jazdę, FastRoad E+ EX Pro sprawia, że każda podróż jest szybsza i przyjemniejsza. Jest wyposażony w kompaktowy silnik SyncDrive Pro, który zapewnia naturalną moc, która płynnie łączy się z siłą Twoich nóg, dzięki czemu możesz jeździć dalej i szybciej przy mniejszym wysiłku. Ma lekką aluminiową ramę ALUXX SL i zintegrowany bagażnik, błotniki, światła i nóżkę - czyli wszystko, czego potrzebujesz do codziennych przygód.

FastRoad E+ EX Pro with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MMLL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)47518,750019,752520,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57522,658022,859023,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)1204,71405,51606,3
EKąt główki ramy (degrees)71,5°71,5°72,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)71,22,871,22,867,92,6
HBaza kół (mm) (inch)107142,2107142,2107642,4
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)57022,458923,261024
LReach (mm) (inch)4061640015,740415,9
MPrzekrok (mm) (inch)75229,677430,579631,3
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,269027,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QRozmiar kół 27.5"27.5"27.5"
360-View
FastRoad E+ EX Pro

Technologie

Hybrid Cycling Technology (HCT)
Silnik SyncDrive Pro
Technologia ALUXX SL
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
RideDash Evo
RideControl Ergo
EnergyPak