Załoga

O NAS

Jesteśmy szczęśliwie uzależnieni...

Nie ma dla nas ratunku. Nie możemy bez tego żyć. Każdy dzień bez chociaż najmniejszej dawki jest dla nas stracony. To nas nakręca.

...na szczęście to pozytywne uzależnienie

Sport jest naszą największą pasją. Realizujemy ją, biegając, chodząc po górach, grając w piłkę, a przede wszystkim, jeżdżąc na rowerze. Każdy z nas ma kilka swoich "maszyn" – górski, szosowy, miejski itd. Dla nas rower to coś więcej niż tylko przyjemny i zdrowy środek lokomocji. To sposób na wyrażanie siebie. Podobnie czuje wielu naszych klientów.

Od 2004 roku prowadzimy sklep rowerowy w Krakowie. Dzięki temu również w pracy mamy stały kontakt z tym, co kochamy. Realizujemy się, pomagając innym w wyborze najlepszych rowerów. To właśnie w salonie Sport Attack wiele osób załapało rowerowego bakcyla. Jesteśmy dumni, że od początku naszej działalności zaufało nam kilka tysięcy rowerzystów – zarówno tych początkujących, jak i tych doświadczonych.

SportAttack – salon rowerowy w Krakowie i sklep internetowy

Salon rowerowy Sport Attack znajduje się w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej 6. Natomiast pod adresem www.SportAttack.pl prowadzimy sklep internetowy. W ofercie posiadamy szeroki wybór rowerów i części cieszącej się zaufaniem na całym świecie firmy Giant. Oprócz rowerów znajdziesz u nas odzież, amortyzatory, ramy czy różnego typu akcesoria rowerowe i części. W salonie prężnie działa także serwis rowerowy.

Zobacz, dlaczego proponujemy właśnie rowery marki Giant?

Więcej na SportAttack.pl